SOHBETTURKİYE Sizinle beraber 3.YIL

SOHBETTURKİYE Sizinle beraber 3.YIL
0 0 Oy Verme
Bu Yazıya Puan Ver

İçindekiler

SOHBETTURKİYE Sizinle beraber 3.YIL

SOHBETTURKİYE Sizinle beraber 3.YIL sizlerle. Türkiye’nin En kaliteli Sohbet Portalı SohbetTurkiye.Net`e Hoş geldiniz. Sohbet Sitemiz 2020 Yılında açılarak Sohbet Kulanıcılarına Hizmet sağlamış Bugünlere Kaliteli ekibi ile kapanmadan gelmiştir. İnternet ortamında yaşlısı, genci Sohbet Türkiye’de Keyifli saatler Bol muhabbetler Kurmuştur.

 

Türkiye’deki bazı sohbet sitelerinden kat kat üstün olan ve en eski domain olarak sizlere 3 yıldır hizmet veren bu sohbet sitesi, her gün gün geçtikçe daha da popüler olmaya göz önüne çıka bilmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. İlerleyen zamanlarımızda Facebook ve diğer büyük toplum ağlarına göre daha çok kullanıcı barındırmaya devam etmek için büyük planlarlar yapılmaktadır. Bu planların içinde gizlilik ve kullanım şartlarına uyan kişiler SOHBETTURKİYE kurucusu tarafından hediyelendirilecektir. Hediyelerimizin içinde Yarım Admin, Çeyrek Op ve Voice türlerinden olucaktır. J

SOHBETTURKİYE Sizinle beraber 3.YIL, RADYO TURKİYE, SOHBET TURKİYE, SOHBETTURKİYE GENEL TANITIM VE IRC KULLANIM AMAÇLARI, SohbetTurkiye BİLGİLENDİRME

SOHBETTURKİYE Sizinle beraber 3.YIL, RADYO TURKİYE, SOHBET TURKİYE, SOHBETTURKİYE GENEL TANITIM VE IRC KULLANIM AMAÇLARI, SohbetTurkiye BİLGİLENDİRME

Bizlere hizmet veren, yardım eden, kurallar dışına taşmayan hareketler sergileyen kişilere verilecektir. 2015’e güncel ve daha hızlı konuşmanız için girişlerimizi kolay kullanım haline getiriyoruz. Facebook’la bağlanmanız için girişlerimiz olacaktır. Bu girişlerden direk Facebook hesaplarınızla bağlantı kurarak daha güzel ve daha hızlı mesajlaşa bileceğiniz bir sayfanız olucaktır.

 

RADYO TURKİYE

RADYO TURKİYE- SohbetTurkiye.Net‘de her gün yeni DJ ekiplerimiz sizler için zevkli dakikalar geçire bilmeniz ve rahat bir radyo yayını dinlete bilmek ve yüksek sayıda dinleyici kitlesine ulaşmaya çaba sarf eden arkadaşlarımız vardır. Bu çabalar sonucu sizlerinde isteklerinizle beraber Canlı Yayın ve konuk olarak DJ ekipmanlarımızla beraber sunucumuzda bulunan ve dışarı dan dinleyen insanlara seslerinizi duyura bilirsiniz. DJ’lik yapa bilen ve deneyimli arkadaşlarımızı her zaman bekleriz.

Yerimiz her zaman DJ’lik ve yayın yapma kabiliyetine sahip kişiler tarafından alınmaktadır. Eğitimli çalışmak isteyen arkadaşlarımız DJ sorumlusu ile irtibata geçerek, kendilerini yayın formatı ve yayın programları hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Deneme ve eğitim sonrası belirli bir saat aralığıyla yayınımıza almaya aday olarak giriş yapacaktır. RADYO olarak ayrı bir şekilde WEB sayfası açık olup oradan istek panelli sistemle beraber daha rahat bir yayın akışı sağlamaya çalışılacaktır.

SOHBET TURKİYE

– Bütün IRC ve mlRC kullanıcılarına başarılar, seviyeli, dürüstlük içinde arkadaşlığınızı ilerletmenizi isteklerimizle. Hoş sohbetler dileriz.

SOHBETTURKİYE GENEL TANITIM VE IRC KULLANIM AMAÇLARI:

IRC (Internet Relay Chat) en tatlı, en hızlı ve net iletişim sağlanabilen,İnternet kullanıcılarının büyük bir bölümünün sohbet aracı olarak kullandığı, bir çok paylaşım programının sistemini temel aldığı bir yazılımdır. IRC. SohbetTurkiye.net, 2020 yılından buyana Türkiye’nin en popüler IRC sunucusu olma özelliğini taşımaktadır.SohbetTurkiye.Net, hayatın her kesimin den binlerce insanın kendi sanal hayatlarını oluşturduğu ve yeni insanlarla Internet’te tanışma aracı olarak kullandığı bir sohbet ağıdır.

 

 

SohbetTurkiye BİLGİLENDİRME

: SohbetTurkiye.Net ve ilgili linklerden bağlantı kurabilirsiniz.Türkçe mIRC’i www.SohbetTurkiye.Net/mirc.rar hiçbir siteden indirmeyiniz.SOHBETTURKİYE sunucu kuralları için /RULES komutunu uygulayınız.Network’e bağlantı kuran tüm kullanıcılar /RULES komutundaki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadırlar. Sohbet Türkiye sizlere keyifli sohbetler diler..

Sohbet Odaları Ne İşe Yararlar?, Sohbet odalarında kimliğim gizli kalır mı?, Sohbet odalarında neler yapabilirim?, Sohbet Odalarında nasıl sohbetler döner?

Sohbet Odaları Ne İşe Yararlar?, Sohbet odalarında kimliğim gizli kalır mı?, Sohbet odalarında neler yapabilirim?, Sohbet Odalarında nasıl sohbetler döner?

GENEL TANITIM VE IRC KULLANIM AMAÇLARI: IRC (Internet Relay Chat) en tatlı, en hızlı ve net iletişim sağlanabilen,İnternet kullanıcılarının büyük bir bölümünün sohbet aracı olarak kullandığı,bir çok paylaşım programının sistemini temel aldığı bir yazılımdır. IRC. SohbetTurkiye.net, 2020 yılından beri Türkiye’nin en popüler IRC sunucusu olma özelliğini taşımaktadır.SohbetTurkiye.Net, hayatın her kesiminden binlerce insanın kendi sanal hayatlarını oluşturduğu ve yeni insanlarla Internet’te tanışma aracı olarak kullandığı bir sohbet ağıdır.

PaYLaŞşşş

Yazar: admin

Görüntüleme: 257 defa

Kategori: Sohbet Odaları, Chat Odaları, Genel

Yayınlanma Tarihi: 23 Mart 2023

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Satır içi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
0
Bu Konu Hakkında Sende Düşüncelerini Yazx