Tatlı Sohbet

Tatlı Sohbet
0 0 Oy Verme
Bu Yazıya Puan Ver

Tatlı Sohbet

Fesat ruhlara inat sohbetim hep olacak hayatla kötü düşüncelere inat sevincim sevgim hep insanlarla. çıkacak aradan sivri dilli dost sohbetine limon sıkanlar haydi Sohbet Türkiye’de tatlı sohbetler. Siz gönül sohbetimizin misafiri. Siz gönül sohbet odalarımızın sevgili konukları.

 

Tatlı sohbet odalarında güzel chat edebileceğiniz, her yaştan dostluk, arkadaşlık kuracağınız birilerini bulmak çok kolay. Sizlerin muhabbetleriyle şenlenecek sunucumuz. Bırakın yalnızlığı kederi varsa elinizde bir internet bağlantısı, birde küçük bir bilgisayar makinası yada akıllı telefon. Dört duvar paylaşmaz yalnızlığınızı gönülden edilen gönül dostları bulabileceğiniz Tatlı sohbet odaları Sohbet Turkiye adresinde.

Tatlı Sohbet, Tatlı sohbet odaları, Tatlı sohbet odaları Chat Odaları Yıllardır sizlere hizmet veren bir,sohbet platformudur, Tatlı YURTDIŞI SOHBET ODALARI

Tatlı Sohbet, Tatlı sohbet odaları, Tatlı sohbet odaları Chat Odaları Yıllardır sizlere hizmet veren bir,sohbet platformudur, Tatlı YURTDIŞI SOHBET ODALARI

Gönül ne çay içmek ister, ne kahve gönül sohbet ister çay, kahve bahane.

 

Gelmek ister muhhabet’e daralan ruhum, ya kırılırsa ağlayan ruhum.

 

Her sözde aradım beni anlayan bir dost, dört duvarda gelmedi bana söz.

 

Yukarıda gördüğünüz yazıları girdiğiniz bütün sohbet sitelerinde vardır aman dikkat bu tuzaklara düşmeyin. Chat sitelerinde arkadaşlar, sevgiler edinirken gözünüzü açın her an karşınızdaki sizinle kurduğu muhabbeti kötüye kullanabilir. Gönül dostu dediğiniz insan sizin baş düşmanınız olabilir. Hayatınıza dair paylaştığınız sırlarınızı size karşı kullanabilir.

 

Benden bu naçizane uyarı, özellikle bayanlar bugün çok feminizmim nedense, karşınızdaki insanı tam tanımadan msn, skype, telefon numaranızı vermeyin. Kamera açmayın. Yaşanmış birçok olaylar var ki bu sohbet odalarında yalnızlığınızı paylaşmak adına kendinizi zor duruma düşürmeyin. Her an görünüşünüz çekilip bazı formlarda paylaşılmış olarak görebilirsiniz. Kendinizle alakalı özellerinizi paylaştığınız insanlar, sizi tehdit edebilir.

Muhabbet ortasında fılot şeklinde nikinize yönelik sohbet esnasında güvenip anlattıklarınız konu sohbet sitesinde bulunan herkes tarafından görülebilir. Özelinize gelen sizi rahatsız eden admin yada sohbet sorumlusunu admin şikayet odasında edebilirsiniz. Bu şikâyetiniz değerlendirecek olduğu gibi, birileri sizinle ilgilenmiyorsa site sahibine ulaşın site şayet sizi rahatsız eden kişi site sahibi bir adminse, o sunucusunu terk edin.

Zira özelleriniz okunabilir. Sizin özelinizi deşifre edilebilir. Maalesef gerçek hayatta olduğu gibi, irc ortamında da bu tür kötüler kötülükler var. Gerçeğin devamı olan sanal alem, tam olarak kişinin kendini yansıtırı. Sakın çarpı ya bastım çıktım mantığına inanmayın zira sunucuya bağlandığınız IP sizin ev adresinize kadar bulmalarını sağlar. Emin olmadığınız sitelerde edeceğiniz iki muhabbet başınıza çok büyük dertler açabilir.

Tatlı sohbet odaları

Tatlı sohbet odaları misafirlerinden ricamız bizlere başka sunucularda yaşadığınız yada yaşanmış bu tarz konuları getirmeyin. Bilenler bilmeyenleri uyarsın mantığıyla yazılarımızda yer verebiliriz. Olmadık yok, duyulmadık çok bu âlemde.

Tatlı sohbet odaları Chat Odaları Yıllardır sizlere hizmet veren bir,sohbet platformudur

SOHBETTURKİYE – 3 yıldır sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu hizmetlerimizden gerek erkek gerekse bayan olarak herkesin bildiği ve herkesin rahatça arkadaşlık ortamlarını gördüğü bir toplumsal ağ olarak internet dünyasına giriş yapmıştır. CHAT,olarak google aramalarında hizmet veren SohbetTurkiye.Net adresi sizlere rahat bir sohbet ortamı ayarlamaya ve çalışmalara devam edecek. Türkiye de bir çok sohbet sunucularının bulunduğunu milyonlarca insanların giriş yaparak istedikleri şekilde mesajlaşarak ve sesli konuşarak anlaşmaya varmalarına engel değil, tam tersi bizler yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Belçika, Belçika sohbet sitesi, Belçika Sohbet, Belçika Chat Odaları, Belçika Sohbet Siteleri

Belçika, Belçika sohbet sitesi, Belçika Sohbet, Belçika Chat Odaları, Belçika Sohbet Siteleri

Tatlı YURTDIŞI SOHBET ODALARI – Yurtdışı ve Türkiye genelinde yaşayan insanlarımız için, gurbetlik ve özlem çeken insanlara yardım amaçlı kurulan sohbet sitemize sizleri de her gün sesli ve görüntülü olarak konuşmanıza yardımcı olmaya daima hazır ve güvenilir bir şekilde tanışmanız yada muhabbet etmenizi sağlıyoruz.

Bu muhabbetler içerisinde radyo yayınlarımız ve görevli arkadaşlardan yardım alarak sizlere daha rahat bir sohbet ortamı kurmaya çalışacağız.

Bu çalışmalarımızın sonunda sizlerle beraber tam 3.YIL’ı tamamlamış bulunuyoruz.

 

 

PaYLaŞşşş

Yazar: admin

Görüntüleme: 264 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 25 Mart 2023

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Satır içi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
0
Bu Konu Hakkında Sende Düşüncelerini Yazx