Sürekli Sohbet

Sürekli Sohbet
0 0 Oy Verme
Bu Yazıya Puan Ver

İçindekiler

Sürekli Sohbet

İnsan yapısı gereği aynı şeyleri tekrar etmekten sıkılan ve yorulan bir canlıdır. Sürekli sohbetten kastım, aralar verilerek yapılan sohbetlerdir. Günde birkaç saat yapacağınız sohbet, tadında ve güzel olan sohbetlerdir. Ertesi güne aynı sohbetlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Ara vermenin güzelliklerinden bir tanesi de, bir sonraki güne konuşacak şeylerinizin olmasıdır. Mesela hiç durmadan saatlerce sohbet edenlerde, tıkanma olayının olduğunu görürsünüz. Bunun sebebi, yorulmaları ve konuşacak bir şey bulamamalarıdır.

 

Olumsuz olan bu durumdan ara vererek kaçınabilirsiniz.

 

Sohbet Mekanları

Sohbetin yapıldığı yer, en az sohbetin içeriği kadar önemlidir. Sohbet rahat bir ortamda yapılır. Kalabalık ve gürültülü bir ortamda rahat sohbet edemezsiniz. Sevmediğiniz insanların arasında, sevdiğiniz kişilerle sohbet etseniz bile rahat edemezsiniz.

 

Bunlar bir sohbette olmazsa olmazlardır. Evinizde ya da sakin bir kafe ortamında, içeceklerinizi yudumlayarak, güzel sohbetler yapabilirsiniz.

Sürekli Sohbet, Sohbet Mekanları, Gabile Sohbet Odaları, Gabile, GABİLE SOHBET ODALARI, Sohbet Burada – İyi Sohbet

Sürekli Sohbet, Sohbet Mekanları, Gabile Sohbet Odaları, Gabile, GABİLE SOHBET ODALARI, Sohbet Burada – İyi Sohbet

Gabile Sohbet Odaları

 

Gabile, LGBT topluluklarından bir tanesidir. Binlerce üyesi bulunan topluluğunun bir de internet sitesi bulunuyor. Bu sitede, binlerce üye cinsel tercihlerine göre, birbirleri ile gabile sohbet yapabiliyorlar. Site oldukça ilginç ve birbirinden farklı öğeler barındırıyor. Siteye girdiğinizde üye giriş olan ve üyelik kaydı yapabileceğiniz bir bölüm bulunuyor.

 

Site de ayrıca bilgilendirici makaleler var. Sinema önerileri ve arama sayfası gibi özelliklere sahip. Sayfanın tasarımı ilk başlarda size biraz karmaşık gelebilir. Ancak sitede biraz dolaştığınız zaman hemen alışıyorsunuz.

 

Gabile

 

GABİLE’DE NELER VAR?

Takma bir isimle siteye üye olup, cinsel tercihinize göre üyeler ile sohbet etme imkânına sahipsiniz. Bu özelliği ile çok güzel bir sohbet sitesidir diyebiliriz. Sohbet gabile, farklı arayışlarda olan insanların buluşma noktasıdır diyebiliriz.

 

Gabile sitesi; gay sohbet, lez sohbet, biseksüel gibi cinsel tercihleri olan üyelerin, birbirleri ile sohbet ettikleri ve arkadaş oldukları bir sitedir. Tabi her sitede olduğu gibi, bu sitede de kurallar var. Sitenin ortamından dolayı, bazı insanlar kendilerini kaybedebiliyorlar. Bu yüzden kurallara uymayanların, üyeliği sonlandırılıyor.

 

Makale bölümünde, merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Bilgilendirici makale bölümünde ayrıca yazarların, güncel sorunlara değindiğini de görebilirsiniz. Özellikle Lez Sohbet Odaları kısmını incelemenizi tavsiye ederim.

 

Gabile Sohbet Ortamı

Gabile Sohbet Odaları ortamına girmeden önce, üye olmanız gerekiyor. Üyelik sisteminin işlediği sitede, standart üyelerin hakları biraz sınırlandırılıyor. Üyelik ücretleri pahalı değil. Bir yıllık üyelik yalnızca 160 TL gibi bir rakama denk geliyor.

 

İsterseniz kontürlerinizle mobil ödeme yapabiliyorsunuz. Sohbet odalarından bir tanesini seçebilir, cinsel tercihinize göre üyeler ile yetişkin sohbet odaları içinde tanışabilirsiniz.

 

Ayrıca üyeler ile özel olarak da görüşmeniz mümkündür. Sitenin avantajlarından bir tanesi, üyelerin tamamının gerçek olmasıdır. Yani herhangi bir sürprizle karşılaşmayacağınız kesin.

 

GABİLE SOHBET ODALARI

Sitenin kuralları katı ve kesin. Her ne kadar üyelerle, samimi ve hoş bir sohbet ortamına girseniz de, yanlış söylemleriniz yüzünden, üyeliğinize son verilebilir. O yüzden seviyeli sohbetler yapılmasını tavsiye ederiz.

 

Üyelerin cinsiyeti ve cinsel tercihleri belirtiliyor. Ayrıca herhangi bir üyenin, diğer üyeler tarafından verilen puanlarına bakabiliyorsunuz.

 

Eğer farklı ilişkiler arıyorsanız, cinsel kimliğinizi özgürce ifade edebileceğiniz bir ortam arıyorsanız, kesinlikle siteye girip bir göz atmalısınız. Hemen üye olacağınız kesindir.

Sürekli Sohbet, Sohbet Mekanları, Gabile Sohbet Odaları, Gabile, GABİLE SOHBET ODALARI, Sohbet Burada – İyi Sohbet

Sürekli Sohbet, Sohbet Mekanları, Gabile Sohbet Odaları, Gabile, GABİLE SOHBET ODALARI, Sohbet Burada – İyi Sohbet

Sohbet Burada – İyi Sohbet

 

Sohbet kanallarının gelişmesi ve artması ile birlikte, bazı sorunlar ortaya çıktı. En büyük sorun, sohbet burada mynet odalarındaki seviyenin düşmesiydi. Seviyesiz sohbetlerin ve bozuk Türkçenin havalarda uçuştuğu, kötü bir ortam adeta interneti kapladı.

 

Ancak kaliteli olan siteler de vardı. Bu sitelerden bir tanesi de sohbetturkiye.net.org sitesidir. Sohbet burada mobil seviyeli ve kaliteli bir düzeyde gerçekleşiyor. İnsanların birbirilerine olan saygılarını yitirmedikleri en saygın platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

 

PaYLaŞşşş

Yazar: Buse Naz

Görüntüleme: 136 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 02 Haziran 2023

Abone Ol
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır içi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
trackback

[…] Sohbet, Sohbet Mekanları, Gabile Sohbet Odaları, Gabile, GABİLE SOHBET ODALARI, Sohbet Burada – İyi […]

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
1
0
Bu Konu Hakkında Sende Düşüncelerini Yazx