Sohbetim Sohbet Odaları

Sohbetim Sohbet Odaları
0 0 Oy Verme
Bu Yazıya Puan Ver

İçindekiler

Sohbetim Sohbet Odaları

 

Yaptığınız her sohbetin, kişiler için özel bir anlamı vardır. Güzel vakit geçirmenin yanı sıra, yaptığımız her sohbete, özel bir anlam yükleriz. Herkesin sohbetim diyebileceği ve sohbetim forum karşıdaki kişi ile paylaştığı özel anları vardır.

 

Sohbet Odaları ve Sohbetim

O özel anları, gerçek hayatta yaşayabileceğiniz gibi, sohbet odalarında da yaşabilirsiniz. Sohbet odalarında, sohbetim mirc içinde yani kişinin takma isminin üstüne iki kere tıkladığınızda, o kişi ile özel olarak sohbet edebiliyorsunuz.

Sohbetim Sohbet Odaları, Sohbet Odaları ve Sohbetim, Sohbetim Sohbet Odaları, Özel Sohbetin Olumlu Yanları, Sohbetin Olumsuz Yanları

Sohbetim Sohbet Odaları, Sohbet Odaları ve Sohbetim, Sohbetim Sohbet Odaları, Özel Sohbetin Olumlu Yanları, Sohbetin Olumsuz Yanları

Sohbetim Sohbet Odaları

 

Tabi ki önce genel sohbet penceresinde biraz sohbet etmeniz gerekiyor. Sohbet sırasında yakınlık kurduğunuz kişi ile sohbetim penceresinden özel olarak sohbet edebilirsiniz.

 

Özel Sohbetin Olumlu Yanları

En iyi yanlarından birisi, karşı cins ile bir şeyler paylaşabilirsiniz, hem de özel olarak. Bu şekilde arkadaş olup evlenen birçok kişi vardır. Bu yönü ile mutluluğun anahtarıdır diyebiliriz. Aslında her şey, sizin ve karşıdaki kişinin konuşmalarına bağlıdır. Özel olarak da olsa sarf edeceğiniz yanlış bir söz, işleri çıkılmaz hale getirebilir.

 

Sohbetin Olumsuz Yanları

Bu yüzden cümleleri kurarken, düşünerek kurmanız ve sohbetin seyrini takip etmeniz gerekebiliyor. Çoğu zaman sohbet eden insanlar, önceki yazdıklarını unutup, öncekileri yalanlayacak cümleler sarf edebiliyorlar. Tabi ki bu durumda toparlamanın nerede ise imkânı yok gibidir.

 

Sohbet ortamında insanlar tanıştıkları zaman, arkadaş olma ya da özel bir ilişki yaşama şansları yarı yarıyadır. Hata, sizden ya da karşıdaki kişiden gelebilir. Siz yanlış bir cümle kurarsınız ve sohbet olumsuz bir havaya girer. Ya da karşıdaki kişi bilmeden sizin hoşunuza gitmeyen sözler sarf edebilir.

 

Sohbetin Seyri

Yapılan sohbetlerde her zaman için bir süreç vardır. Sohbetin seyri diyebileceğimiz bu sürecin sonunda, mutlu bir şekilde ayrılabilirsiniz. Ya da tam tersi de olabilir. Ancak ne olursa olsun, sohbet etmek her zaman için anlık da olsa keyiflidir. İnsanın enerjisini yükseltir.

Cep Android sohbet siteleri, Cep Android Sohbet Sitelerinin Güvenlik Önlemleri, Cep Android Sohbet Sitelerinin Faydaları, Cep Android sohbet, Cep Android sohbet sitesi

Cep Android sohbet siteleri, Cep Android Sohbet Sitelerinin Güvenlik Önlemleri, Cep Android Sohbet Sitelerinin Faydaları, Cep Android sohbet, Cep Android sohbet sitesi

Tabi ki moralinizi de bozabilir. Bazı sitelerde, kişilerin anlayışlarından dolayı, sohbet havası bir anda çirkin bir hal alabiliyor. Genelde bu tür sohbetlerde seviye yerlerde olabiliyor. Tamamen dikkatsizlik ve ne dediğini bilememe durumundan kaynaklanıyor.

 

Bu durumda yapılması gereken tek şey, kaliteli sohbetlerin yapıldığı siteleri tercih etmek olacaktır.

Nasıl Bir Sohbet

Konusu ne olursa olsun, sohbetin akıcılığı gereği, bir fırtınaya benzer. Konu oradan oraya savrulur durur. Sohbet edenler bir de bakmışlar ki, kendilerini bambaşka bir dünyada buluvermişler.

 

Nasıl bir sohbet etmeniz gerektiği, tamamen bir doğaçlama meselesidir. Sohbet net chat değildir ilk başlarda, sonrasında ise fırtınanın etkisi ile kendinizi dağılmış ve rahatlamış hissedersiniz. Ancak güzel bir dağılmadır bu, bütün gün iyice yorulduktan sonra, dinlenmenin verdiği o huzur gibidir. Sohbet etmek güzeldir.

 

Sohbet İki Kişi ile Başlar

Sohbet odalarında yapılan sohbetler, iki kişi ile başlar. Daha sonra sohbet net mobil bir şekilde başkalarının da dahil olması ile renklenir. İki kişinin diyalogu, dağın eteklerindeki kar kütlelerini hareket geçirir ve bir çığ oluşumuna yol açar. Sohbete birçok kişi dahil olur ve sohbet daha keyifli bir hal alır.

 

Seviyeli Sohbet Odası

Saygı ve sevgi sohbet ortamlarında baştan tesis edilir. Sonrasında artarak sürer. Seviyesiz bir sohbet en başında kendisini belli eder ve kısa sürede sona erer. Seviyesiz sohbetlerden kaçınmak gerekir. Sohbetin anlamına terstir. Sohbette amaç insanların birbirini sevmesidir. Seviyesiz olan sohbetler insanların birbirilerini kırmasına yol açar. Birçok seviyesiz sohbet, küfür ve hakaret ile son bulur ve insanlar birbirilerine düşman olurlar.

 

Bilgili Sohbetler

Her ne kadar amaç güzel zaman geçirmek olsa da, herkesin birbirinden öğreneceği şeyler vardır. Sohbetler bu amaç için biçilmiş kaftanlardır. Güzel ve seviyeli bir sohbette, insanların öğreneceği birçok şey vardır. Herkesin bilgi birikimi farklıdır. Konu dağınık olduğu zaman bile, insanları bildiklerini söylemek için can atarlar. Hatta herkes bir süre sonra içindeki düşüncelerini ve bilgilerini ortaya koymak için, birbirinin sözünü keser. Tatlı bir rekabettir bu.

 

PaYLaŞşşş

Yazar: Aylin Başaran

Görüntüleme: 140 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 02 Mayıs 2023

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Satır içi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
0
Bu Konu Hakkında Sende Düşüncelerini Yazx