Konulu Sohbet

Konulu Sohbet
0 0 Oy Verme
Bu Yazıya Puan Ver

İçindekiler

Konulu Sohbet

Bir çok kişi gün içerisindeki iş yoğunluğundan veya can sıkıntısından dolayı, konulu sohbet sitelerinde vakit geçirmek ve sohbet edip yeni insanlarla tanışmak ister.

 

Kişi sohbeti sadece zaman geçirmek için başlasa da önemli olan şey konuşmacı değil konuşulan konunun kalitesi ve konuşma kalitesidir.

 

Bu nedenle SohbetTurkiye.Net ‘i tercih edilmesinin nedenlerinden birisi de budur, site de diğer herkes gibi sizlerde keyifli bir sohbet ortamında zaman geçirmek istersiniz.

 

Site içerisinde kaliteli zaman geçirmek adına bulunan kullanıcıların bir araya gelerek güzel bir sinerji ortamında vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

 

Buda kullanıcıların bulundukları ortamdan daha farklı bir dünya içerisinde bulunmalarını ve mevcut sıkıntılarından bir anda olsa uzaklaşmasını sağlıyor.

Konulu Sohbet, Konu ve Konuşmacı, Hazır Konular, Konulu Edencity sohbet, Konulu EDENCİTY CHAT

Konulu Sohbet, Konu ve Konuşmacı, Hazır Konular, Konulu Edencity sohbet, Konulu EDENCİTY CHAT

Konu ve Konuşmacı

 

Konu olarak sitemiz her konuya sıcak davrandığı da söylenemez kullanıcı kalitesinin ve rahat sohbet platformu olarak kalabilmesi için önemli olan bazı kriterlerimiz tüm kullanıcılar için uygulanmaktadır.

 

Site içerisinde siyasi sohbet imkanı sağlamıyoruz; Türkiye de siyasi sohbet fanatizm boyutunda yaşandığı için bunu tercih etmiyoruz.

 

Cinsel sohbet imkanı sağlamıyoruz ; böyle bir beklentisi olacak kişilerin bulabileceği çok yer olabilir ama biz kendi sunucumuzda kaliteyi ve ortamı bozacağına kanaat geldiğimizden dolayı böyle bir sohbet ortamına müsaade etmiyoruz.

 

Hakaret ve küfür içeren sohbetlere imkan ve ortam sağlamıyoruz; sohbetin hem güzel vakit geçirmek imkanı olduğu kadar akışı düşünme ve konuşma olanağı sağladığı için kişilerin sürekli düzgün bir dil kullanmasını tercih ediyoruz. Bu nedenle farklı amaçlar ve beklentileri içeren 18+ sohbetlere müsaademiz bulunmuyor.

 

Hazır Konular

 

Sunucu üzerinde standart bir sohbet imkanı verdiği kadar , site sohbet odalarının birden fazla olması ise farklı sohbet odalarında farklı konularında konuşulabilmesine imkan sağlamaktadır.

 

İslami sohbet yapabileceğiniz bir odamız ayrı şekilde bulunmaktadır.

 

Avrupa da bulunan gurbetçilerimiz için #Avrupa kanalımız bulunmaktadır, aynı zamanda Türkiye de yaşayıp avrupa hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımızda bu kanal üzerinden yurt dışında yaşayan gurbetçilerimizden bilgi alışverişi sağlayabilir.

 

Oyun kanallarımız mevcut ; sadece sohbet değil de kendini kelime haznesi olarak geliştirmek isteyen veya olağan bilgisini test etmek isteyen kullanıcılarımız için ise #Test ve #Kelime gibi kanallarda ise kişinin kendini geliştirmesine imkan sağlıyoruz.

Konulu Edencity sohbet

Konulu Edencity sohbet, Edencity aslında bir Almanya projesidir, uzun yıllardan beridir de halen aktif hizmet hayatına devam eden bir projedir.

 

Kuruluşu 2005-2010 yıllara dayanmaktadır, Almanya’nın edencity aslı kasabasında yaşayan gençler kendi aralarında görüşüp sohbet edip sosyalleşme platform’u adı altında açılan bir siteydi.

 

Projenin kullanımı ilk başka karmaşık olarak görünse de belirli bir noktadan sonra kişilere kullanım kolaylığı sağlayan ve kendine bağımlı eden enteresan bir yapısı bulunmaktadır.

 

Belirli bir süre sonra sadece alman vatandaşlarının yanı sıra almanya’da yaşayan türk gurbetçilerimizin de dikkatimi çekmeye başlayan proje çok kısa bir süre sonra türk gurbetçilerin de uğrak bir yer haline geldi.

 

Konulu EDENCİTY CHAT

Edencity  Chat popüler kültür sitelerinden uzak bir çalışma ve iç yüz sistemine dahil olması sitenin bir yandan kullanıcılarının sadece o siteye alışmasını sağlarken diğer yandan ise dışarıdan katılım gösteren kişilerinde bir çok özelliğini çözebilmesi için ciddi zaman ve vakit harcadığı bir platform olarak halen devam etmektedir.

Sesli sohbet sıralamasında ilk sayfaya geleceğiz

Sesli sohbet sıralamasında ilk sayfaya geleceğiz

Konulu EDENCİTY SON DURUMU

Site şuan halen faaliyet hayatına devam etmektedir, tabi ki sosyal medya sitelerinden sonra bir çok site gibi edencity de ciddi bir kan kaybı yaşadı. Bu duruma önlem ve çözüm getiremeyen bir çok site gibi edencity ‘de büyümesini yavaşlatıp olanı koruma şeklinde bir prensip içerisinde devam etmeye kalksa da mutlaka kayıplar yaşaması bu tip siteler için kaçınılmaz olması nedeniyle kullanıcı kayıpları peşpeşe gelmeye başladı.

 

Şuan Edencity chat odaları önceye nazaran çok düşük kitleye hitap ederek devam etmektedir, örnekleyecek olursak önceden 500 online kullanıcısı bulunan site şuan sadece 50 online kullanıcıya hitap etmektedir.

PaYLaŞşşş

Yazar: Ela Türk

Görüntüleme: 98 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2023

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Satır içi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
0
Bu Konu Hakkında Sende Düşüncelerini Yazx