Kelebek Sohbet Chat

Kelebek Sohbet Chat
0 0 Oy Verme
Bu Yazıya Puan Ver

İçindekiler

Kelebek Sohbet Chat

KELEBEKLER ÖZGÜRDÜR Sloganı ile yola çıkan Kelebek Sohbet Chat sunucuları 2000’li yıllarında başında oluşan bir proje olarak başladı.

Asıl başlangıç noktası Mynet Sohbet odaları içerisindeki Kelebek kanalı için düşünülen bir mIRC Script amacı ile başlayan markalaşma süreci devam eden yıllarda Mynet markasının IRC serverlerını mIRC kullanıcısına kapatmasıyla devam etti, devam eden bu süreçte script coderları bu duruma yönelik alternatif çözümler ile giriş sağlama imkanı veren mIRC scriptleri üzerinden giriş yapmaya başladılar.

Bu dönemin en popüler mIRC Scriptleri , Yuzuk Script ve Kelebek Script yaptıkları scriptlerin adı ile açtıkları sunucularda mynet’e alternatif sunucularını da geliştirmeye başladılar geçen süre zarfında kullanıcılar mynet sohbet ortamına giriş zorluklarını da göz önünde bulundurarak çıkarılan bu yeni Kelebek Sohbet sunucularında kullanıma devam ederek aynı ortamı bu platformlar üzerinde de devam etmek isteselerde gelişme ve geliştirmeye yeterince bütçe ve zaman ayırılamamasından dolayı kullanıcılar ufak ufak erişme ve kullanıcı kaybetmeye devam etmeye başladılar.

Günümüzde Bu sunucular artık Bom boş

Kelebek Sohbet Chat, Kelebek Chat odaları, Kelebek Sohbet, Kelebek Sohbet Yap, SohbetTurkiye.Net Kelebek Sohbet, Turkiye Sohbet Kelebek, Kelebek Sohbet Erişim Noktalarımız

Kelebek Sohbet Chat, Kelebek Chat odaları, Kelebek Sohbet, Kelebek Sohbet Yap, SohbetTurkiye.Net Kelebek Sohbet, Turkiye Sohbet Kelebek, Kelebek Sohbet Erişim Noktalarımız

Kelebek Chat odaları

Kelebek Chat odaları artık tam anlamıyla ıssız ve kaderine terk edilmiş 3-5 kişinin geldiği bir yer olarak bulunuyor, dönemin sunucu sahibi ben yaşadığım sürece bu marka açık olacak sözünü yerine getirebilmek için sadece sunucuyu açık tutup hiç bir yatırım ve geliştirme faaliyetinde bulunmamaktadır.

Kelebek Sohbet

Kelebek Sohbet odaları ise bu geliştirme sürecinden sonra kan kaybetme dönemlerinde sunucusunu farklı sunuculara kiralayarak gelir elde etmeye çalıştığı bir sürece girdi 2 yıl devam eden bu süreç sonrasında giriş kullanıcılarını diğer sunuculara kaptıran Kelebek Sohbet odaları ise 3-4 sene sonra farklı bir yatırımcı gruba satış yolu ile bırakıldı, günümüzde sunucu artık boş ve gelişim ve büyüme hedefinden yoksun bir şekilde yatırım ayrılamadığı için sessiz sakin bir yer olarak faaliyet göstermektedir.

Umuyoruz her iki sunucuda kendini bu anlamda geliştirerek eski günlerine döner, oldukça zor bir durum olarak görünse de.

Kelebek Sohbet Yap

Türkçe chat yapabilmek sadece sohbet ve chat yapmak değildir aynı zamanda bir çok anlamda insanların kendilerini kişisel anlamda geliştirmesine de fayda sağlamaktadır.

Hızlı düşünce kolaylığı

Kişiler düşüncelerini en doğru ve en hızlı şekilde paylaşabilme kolaylığı sohbet ettikçe ve farklı kişilerle tanışarak ortaya çıkıyor bu nedenle sohbet edip sürekli yeni kişilerle tanışmak insanların kişisel gelişiminde de önemli rol oynamaktadır.

 

Kendini ifade edebilme kolaylığı

Normal şartlarda Türkçe de 50 000 kelime bulunuyor ama toplum içerisinde gündelik konuşmalarımızda bu kadar kelime kullanamıyoruz, istatisliklere göre Türkçesi çok iyi olan bir birey gündelik yaşantısında sadece kullandığı kelime 2000 kelime ile sınırlı olduğu belirtiliyor, orta seviye bir birey ise gündelik konuşmasında sadece 200-300 kelime ile kendini doğru şekilde ifade etmeye çalışıyor, tamda bu nedenden dolayı sohbet ve chat yapabilmek kişilerin bireysel olarak kendini daha doğru ve anlaşılır şekilde ifade edebilmesi için konuşmak ve yazışarak kendi kelime haznesini geliştirerek kendini daha iyi ve doğru şekilde ifade edebilmesine olanak sağlamaktadır.

 

SohbetTurkiye.Net Kelebek Sohbet

 

Sitemiz ise bu nokta da insanların birbirleriyle sosyalleşmesi ve bu tip kişisel gelişimlerini sağlayabilmesi adına türkçe chat imkanı sunan ve 2020 yılından bu zamana kadar faaliyet gösteren sitedir.

Turkiye Sohbet Kelebek

 

Turkiye Sohbet ve Turkiye Sohbet Kelebek zor ve bunalım zamanlarınızın eglence kaynağı olmaya devam ediyor, Türkiye ‘de bir kültür haline gelen sohbet muhabbet siteleri arasında gerek yurt dışından katılım gösteren kullanıcıları gerek yurt içinden çeşitli şehirlerden katılım gösteren ziyaretçileriyle zengin bir kültür zemini oluşturan sitemiz,

2020 yılında ilk faaliyet hayatına başlamış ve o süreden bu zamana kadar kesintisiz bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Gurbet Chat, Gurbet Chat Nedir, Kaliteli Gurbet Sohbet Ortamı, Gurbet Turkish Talk Chat, Online gurbet radyo

Gurbet Chat, Gurbet Chat Nedir, Kaliteli Gurbet Sohbet Ortamı, Gurbet Turkish Talk Chat, Online gurbet radyo

Kelebek Sohbet ‘te bir marka kalite gelen sitemizin bu kaliteyi kurabilmek için kullanıcıların isteklerini ve beklentilerini yakından takip edip, gerek teknolojik gerek alt yapı olarak kullanıcı isteklerine doğrudan çözüm üretip anlık işlemlerle sıkıntıları ve taleplerin halledilebilmesi sitenin bu kadar yıl talep görmesindeki en önemli nedenlerden birisi olarak dikkat çekmektedir.

Kelebek Sohbet Erişim Noktalarımız

 

Sitemize birden fazla erişim bağlantı noktası üzerinden giriş sağlayabilirsiniz. Mobil kullanıcılarımız için cep telefonu mobil uygulamalarımız google play store ve ios market üzerinde bulunmaktadır, web sitelerimiz 7/24 kesintisiz şekilde giriş vermektedir, aynı zamanda sabit bilgisayarlar üzerinden de giriş ve kullanım kolaylığı sağlaması için mIRC Scriptler siteye özel şekilde hazırlanmış ve download için sitemize eklenmiştir.

 

Size kalan ise sadece bu keyfi yerinde yaşamak şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

PaYLaŞşşş

Yazar: admin

Görüntüleme: 87 defa

Kategori: Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 28 Eylül 2023

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Satır içi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
0
Bu Konu Hakkında Sende Düşüncelerini Yazx