Almanya Chat

Almanya Chat
0 0 Oy Verme
Bu Yazıya Puan Ver

İçindekiler

Almanya Chat

 

Türkiye ‘de yakınları olan bir çok Almanya da yaşayan gurbetçimiz bulunmaktadır. Almanya Chat siteleri arasında en çok ziyaret edilen sohbet sitesi olan SohbetTurkiye.Net 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.

 

Kaliteli Almanya Chat Kanalları

 

Bir çok Almanya sohbet amaçlı siteler bulunsa da kullanıcı sayısı ile kendine ölçü olan bir çok sohbet sitesi, site içerisindeki kullanıcı kalitesi önemsemiyor.

Buda kullanıcı kalitesinin düşük seviye de kalmasına sebebiyet vermektedir, Sohbet Turkiye ise kalite kullanıcı çoğunlugundan çok mevcut kullanıcıların düzeyli kişiliği oturmuş kişilerden oluşan bir kitle olarak devam etmektedir.

 

Almanya Üyeliksiz Chat

 

Türkiye’deki yakınlarıyla veya memleket hasreti gidermek için kullanıcılabileceği gibi aynı zamanda Türkiye’deki vatandaşlarımız yurt dışında yaşamın ne şekilde olduğu Almanya ‘da yaşamak ne gibi avantaj ve dezavantajları olduğuna dair bilgi edinmek için bu gibi en güzel platformlardan iletişim kurabilirsiniz.

 

Mobil Uyumlu Almanya Chat

 

Sunucumuza Masaüstü bilgisayarlar üzerinden, mIRC üzerinden ( SohbetTurkiye.Net/mirc.rar)  aynı zamanda siteye ait mevcut olan ” Sohbet Turkiye sohbet ” isimli uygulamayı android telefonlardan indirebileceğiniz Google Play Store üzerinden indirebilir ve telefonlarınız üzerinden de siteye bağlanıp üyesiz ve kayıtsız şekilde sohbet chat yapabilirsiniz.

Almanya  Sohbet

Almanya sohbet odaları 2020 yıllarında oldukça popüler olan bir sohbet arkadaşlık sitesiydi, akabinde platform sahipleri finansal ve takipsizlikten dolayı projelerini tavsiye etmek durumunda bulundukları dönemleri de oldu.

 

Proje içerisinde kaliteli ve düzeyli bir sohbet ortamı bulunmaktaydı, kaliteli kullanıcısı ile kısa sürede marka haline gelen beyzam sohbet odaları projeyi farklı bir yatırımcı grubuna devir ederek projeden şekilmek durumunda kaldı.

 

Bu durum kullanıcılar tarafından çokta hoş olmayan bir şekilde karşılanma durumu da akabinde kendini gösterdi, nedeni ise alan yatırım grubunun kullanıcı kitlesi ile mevcut kullanıcıların birbirleri ile örgün bir şekilde bağlam yakalanılamadı ve kullanıcılar arasında oluşan söylentilerden çıkan bir çok alternatif sunuculara doğru eğilim gösterilmesi durumu da akabinde kendini gösterdi.

 

Bir çok büyük sunucular bu sitenin kullanıcılarının etkisi ile güzel bir kullanıcı kitlesi kazandı, ama kullanıcılar aradıkları kitleyi bulamadıkları için bu tip sunuculardan da vazgeçip ufak sunuculara istikamet vermek durumları oluştu, Almanya sohbet odası nitekim büyük bir sunucu olmaktan ziyade az ama düzgün bir kitleden oluşmasından dolayı yüksek kullanıcılı yerlerden de vazgeçtiler.

 

Bir kaç sunucu gezintilerinden sonra SOHBETTURKİYE.NET sitesinde aradıklarını bulan kullanıcılar bu platform üzerinde bir süredir kullanıcı olarak devam etmektedir.

 

Umuyoruz bulundukları ortamdan memnun kalır ve uzun bir süre bulundukları ortamın keyfini çıkarırlar.

Bizim Almanya Sohbet

Bizim Almanya Sohbet ve Bizim Almanya Chat kanalları 2005 yıllarının başında yoğunlukla gurbetçi insanlarımızın sıklıkla bulunduğu bir buluşma platform’u olarak hizmet veren bir yerdi.

Almanya Sohbet odaları siteleri, Almanya chat kanalları, Almanya SOHBET siteleri, Almanya Kameralı SOHBET Odaları, Almanya Kameralı Chat siteleri,

Almanya Sohbet odaları siteleri, Almanya chat kanalları, Almanya SOHBET siteleri, Almanya Kameralı SOHBET Odaları, Almanya Kameralı Chat siteleri,

Platform belirli bir takım nedenlerden dolayı 2020 yılı itibariyle faaliyetlerine son verdi ve halen faaliyetleri kapalı şekilde bulunmaktadır.

 

Dünya’nın her yerinde gurbetçi hemşerilerimiz gerek yaşam standartları gerek ise ülkelerinde yaşadıkları ekonomik güçlüklerden dolayı böyle bir karar almak zorunda kalmışlardır.

 

Ama tabiki içlerindeki memleket özlemi katlanarak bu süre zarfında artmaya devam ederken hizmet veren böyle bir platform kapanması  kullanıcılarını üzmüştür.

 

SohbetTurkiye.Net 2020 yılından bu yana yine aynı şekilde hizmet veren gurbet chat siteleri arasında otoriter bir konuma sahiptir. Geçen süre zarfında kullanıcılarının büyük bir bölümü tercihlerini türkçe chat yapabilmek için bu siteyi kullanmaya başlamışlardır.

 

PaYLaŞşşş

Yazar: Ela Türk

Görüntüleme: 91 defa

Kategori: Sohbet Odaları, Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2023

Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Satır içi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
0
Bu Konu Hakkında Sende Düşüncelerini Yazx